Pohár Ryder Cup zůstal na Dýšině

V sobotu 5.6.2021 se na hřišti Greensgate u Plzně konal další ročník rydercupového zápasu mezi místním týmem a týmem Albatross. Loňský zápas skončil remízou 9:9 a náš tým chtěl tentokrát vyhrát.

 Počasí bylo velice příjemné, i když na pozdní odpoledne hlásili možnost bouřek. Hrálo se v tradičním složení : 8 mužů a 4 ženy, první devítka fourballs, druhá devítka singly, tedy dohromady 18 bodů, o které se hrálo.

Za náš tým nastoupili i někteří noví členové  a hráli jsme tak ve složení:

Martin Smekal, Roman Motyčka
Vladimír Klepal, Miloš Homolka
Jaroslav Pajonk, Stanislav Lisner
Vít Kršňák, Lukáš Konig

Jana Pospíšilová, Renáta Jasanská
Romana Pajonk, Marie Malafová

Ranní fourbally dopadly, skoro už tradičně, lépe pro naše soupěře, a to v poměru 4:2. Jediné vítězství přinesl pár Pajonk, Lisner zejména díky vynikajícímu výkonu Jaroslava. My však věděli, že sílu máme v singlech! První dva zápasy dopadly v náš prospěch, když vyhrál jak Martin, tak i Roman, oba proti handicapově silnějším soupeřům. Skóre bylo rázem srovnané. Bohužel však soupeř vyhrál další tři zápasy a náš tým marně dotahoval ... Výsledné skóre tak skončilo na výsledku 9,5:8,5 ve prospěch Greensgate. Z restaurace pak bylo často slyšet: "kdybych proměnil ten put, tak jsme mohli vyhrát ..." Zápasy byla všechny opravdu těsné a výsledek mohl být s trochou štěstí i obráceně!

Gratulujeme našemu soupeři a zároveň moc děkujeme za super atmosféru, dobře připravené hřiště a skvělé jídlo!!  Vážíme si této tradice a těšíme se na další zápas, tentokrát na Albatrossu, v roce 2022!

Děkujeme i všem hráčům za skvělou reprezentaci klubu.

spol

4

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.