Zvolte jazyk

Novinky

Tištěný voucher na Albatross k vánocům

Kategorie: Aktuality

Vánoce se již neurputně blíží, a i letos nabízíme dárkové vouchery na hru. Vouchery můžete koupit na našem eshopu a v nabídce máme vouchery v. elektronické formě, nebo si můžete vybrat možnost vytištěného voucheru doručeného na vaší adresu. 

Cross country uzavírá sezónu

Kategorie: Aktuality

V sobotu 12. 11. se na Albatrossu konal poslední turnaj letošní sezóny. Bylo již tradiční Cross country vytvořené z netradičních jamek, které připravoval profesionál Jan Juhaniak. Chtěli bychom mu touto formou poděkovat. Počasí vyšlo skvěle a v každém flightu panovala výborná nálada.

Ukončení sezóny na Albatrossu

Kategorie: Aktuality

Vzhledem k předpovědi počasí a ranním mrazům bude letošní sezóna oficiálně ukončena v neděli 13.11.2022. V případě příznivého počasí, stejně jako v minulém roce, plánujeme případné otevření hřiště na víkendové hry. O tomto vás budeme včas informovat.

Driving range zůstane i po uzavření hřiště nadále otevřený v časech 8:00 do 17:00 každý den. Minimálně do konce listopadu bude v provozu recepce na drivingu, kde si můžete zakoupit míče nebo malé občerstvení. Od tohoto týdne jsou nainstalované infračervené zářiče, které jistě zpříjemní trénink v nízkých teplotách.

Hlavní partneři