et-logo

Možná více než kterýkoliv jiný sport je golf sportem klubovým. Golf je stejně tak o sportovním vyžití jako o příjemné společnosti, zajímavých společenských akcích a také o turnajích, při kterých je možno změřit síly s ostatními hráči. To vše a mnohem více nabízí svým stávajícím a potenciálním členům Albatross Golf Club.

 

Albatross Golf Club poskytuje svým členům prvotřídní zázemí s kvalitními službami a hřiště světové úrovně. V loňském roce byl Albatross zvolen hodnotícím panelem prestižního amerického časopisu Golf Digest jedničkou mezi českými hřišti. Na domácí půdě získal Albatros Golf Resort již třikrát za sebou ocenění Golfový areál roku. Resort se také dvakrát úspěšně zhostil pořádání turnaje série Ladies European Tour (LET) Raiffeisenbank Prague Golf Masters a vysloužil si slova chvály od předních světových golfistek i zástupců LET.

 

Cílem vedení Albatross Golf Clubu je nabídnout členům klubové zázemí, ve kterém o ně bude dokonale postaráno, kde se budou cítit příjemně a kam se budou rádi vracet. Z tohoto důvodu je také omezen počet členů v klubu. Členové se tak mohou spolehnout, že bude vždy zajištěn rychlý a bezchybný servis spolu s prostředím poskytujícím dostatečné soukromí i flexibilitu při rezervaci hry.

 

Albatross Golf Club žije dynamickým klubovým životem a každou sezónu pořádá pro své členy celou řadu zajímavých společenských akcí a golfových turnajů různých formátů.

 

Součástí výhod členství v Albatross Golf Clubu je i celá řada zajímavých benefitů, a to nejen v oblasti golfových služeb.

 

Pokud máte zájem o členství v klubu, kontaktujte prosím Stanislava Lisnera na tel. 725 998 000 či e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Rádi vám poskytneme veškeré informace, případně nabídneme osobní schůzku.

 

e-mail: recepce@albatross.cz Albatross Golf Resort, Vysoký Újezd, tel.: +420 311 549 510 Pravidla ochrany osobních údajů a pravidla využívání cookies
Albatross na Facebooku Albatross na youtube Google+
Nahoru