et-logo

Jak pokořit 100

7 lekcí + 2 lekce na hřišti + 9 jamek na hřišti

Zdá se Vám, že ta stovka ran je magickou hranicí, která prostě nejde pokořit, a přitom jste od ní vždy tak blízko? Zatněte zuby a pomozte si profesionálním tréninkem.

Jsme si vědomi, že u zkušenějších hráčů je již potřeba mít mnohem individuálnější přístup ke každému jedinci. Dva lidé si mohou stěžovat na hru na greenu a přitom nevíme, zda jde o nepřesnost v puttech krátkých či dlouhých. Tady slabší stránky Vaší golfové hry odhalíme a změníme v ty silnější.

V tomto kurzu absolvujete osm lekcí, ve kterých projdeme vše od nejdelších odpalů až po veškeré situace kolem greenu. Během některých lekcí půjdeme i na hřiště, kde si ojedinělé situace během hodinové lekce vyzkoušíme. Jako osmá a devátá lekce je hra na 9 jamkách s golfovým trenérem hrajícím na Czech PGA Tour se sbírkou mnoha TOP10 z loňských turnajů.

7 lekcí na DR + 2 hod na hřišti (9 jamek)

 

Cena:   4 500 Kč á osoba

Min. počet účastníků je 3, max. počet je 4.

Pro více informací neváhejte vždy kontaktovat Tomáše Zacha na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel: 724 898 418 nebo naši recepci: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 311 549 570

e-mail: recepce@albatross.cz Albatross Golf Resort, Vysoký Újezd, tel.: +420 311 549 510 Pravidla ochrany osobních údajů a pravidla využívání cookies
Albatross na Facebooku Albatross na youtube Google+
Nahoru