et-logo

Jak pokořit 90

6 lekcí + 4 lekce na hřišti + 2 x 9 jamek na hřišti

Metu 100 ran na kolo máte pokořenou, ale pod 90 ran se Vám málokdy podaří zahrát? Chodíte na driving, ale na hřišti to tolik není znát? Pravděpodobně je potřeba se podívat o něco hlouběji a zjistit hlavní kameny úrazu. Nechte to na odborníka, který Vám pomůže ke zlepšení Vaší golfové hry.

V balíčku mnohem více využíváme videí a moderních zařízení Foresight GC2 a HMT k lepšímu pochopení Vašeho švihu a co se opravdu děje během impaktu. Možnost využití dalších moderních zařízení jako SAM PuttLab k puttovacímu úderu a SAM BalanceLab k zjištění rozložení váhy během golfového úderu.

Osm lekcí (šest lekcí na DR + čtyři hod na hřišti – 2 * 9 jamek), kde projdeme vše od nejdelších odpalů až po veškeré situace kolem greenu. Občas využijeme volného hřiště a danou situaci si přímo na něm vyzkoušíme. V rámci balíčku jsou dvě devítky s golfovým trenérem, které proběhnou v průběhu a na konci kurzu.  

6 lekcí na DR + 4 hod na hřišti (2x9 jamek)

 

Cena:   4 550 Kč á osoba

Min. počet účastníků je 3, max. počet je 4.

Pro více informací neváhejte vždy kontaktovat Tomáše Zacha na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel: 724 898 418 nebo naši recepci: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 311 549 570

 

e-mail: recepce@albatross.cz Albatross Golf Resort, Vysoký Újezd, tel.: +420 311 549 510 Pravidla ochrany osobních údajů a pravidla využívání cookies
Albatross na Facebooku Albatross na youtube Google+
Nahoru