et-logo

Budete-li chtít strávit při hře na našem golfovém hřišti více času v naší metropoli, je možnost využít ubytování v hotelech v Praze, které vám rádi zprostředkujeme.

angelo by Vienna House, Prague

Pro hotel angelo by Vienna House je charakteristická paleta výrazných barev kombinovaná se zařízením v asijském stylu, což se odráží i ve vybavení pokojů.

Hotel je vyhledávaný pro své kulinářské speciality a stylový jazzový bar. Oblíbená lokalita Smíchova, nazývaná "Anděl" ("Angel"), se nachází v těsné blízkosti mnoha zajímavých míst a spousty kulturních akcí.

 

Cena od 60 € / os. při obsazenosti 2 osoby ve 2 lůžkovém pokoji zahrnuje: snídani formou bufetu (snídaně s sebou na vyžádání), poplatky za služby, aktuální DPH, využití internetu na pokojích, dřívější check-in na základě možností hotelu, vstup do fitness.

Číst více

andel's by Vienna House, Prague

Hotel andel's by Vienna House Prague, s adresou v oblíbené čtvrti "Anděl", je vyhlášen svým designem, moderní architekturou a vřelým přijetím.

Je ideální pro služební cesty i dovolenou. Hotel samotný i apartmánový komplex obklopují příjemné obchody, butiky a moderní restaurace a do Starého Města lze lehce dojít pěšky.

 

Cena od 60 € / os. při obsazenosti 2 osoby ve 2 lůžkovém pokoji zahrnuje: snídani formou bufetu (snídaně s sebou na vyžádání), poplatky za služby, aktuální DPH, využití internetu na pokojích, dřívější check-in na základě možností hotelu, vstup do fitness.

Číst více

Vienna House Diplomat, Prague

Hotel Vienna House Diplomat Prague se nachází v diplomatické čtvrti, v blízkosti historického centra.

Kde jinde se setkávat a užívat si světlých stránek života než tam, kde vládne diplomacie? Hotel patří mezi jedno z nejoblíbenějších konferenčních míst a jeho návštěva se vyplatí už jen pro samotné výhledy nad střechami pražských domů. Z wellness centra se člověku může zdát, že má Pražský hrad doslova na dosah.

 

Cena od 60 € / os. při obsazenosti 2 osoby ve 2 lůžkovém pokoji zahrnuje: snídani formou bufetu (snídaně s sebou na vyžádání), poplatky za služby, aktuální DPH, láhev vody na pokoji před příjezdem, využití internetu na pokojích, dřívější check-in na základě možností hotelu, 20% sleva na F&B (1 voucher na pobyt), možnost přípravy kávy a čaje, vstup do fitness.

Číst více

Pro rezervace v hotelech angelo by Vienna House, andel's by Vienna House a Vienna House Diplomat kontaktujte Soňu Faladovou (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Rezervací přes Albatross Golf Resort jsou podmíněny uvedené služby v ceně za pokoj.

Mandarin Oriental Prague

Hotel Mandarin Oriental, Prague stojí v místě bývalého kláštera ze 14. století a je proto nejen luxusním pětihvězdičkovým hotelem, ale také úžasně zachovalým kouskem historie.

Současný design se hladce snoubí s původními architektonickými prvky umožňuje nám nabídnout skutečně jedinečný zážitek.

 

Cena od 225 € / os. při obsazenosti 2 osoby ve 2 lůžkovém pokoji.

Cena zahrnuje: golfové míčky a ovoce na pokoji před příjezdem, 10% sleva na Spa a služby prádelny, čištění bot a golfových holí.

Cena nezahrnuje: snídani, DPH, poplatky za služby.

Číst více

Pro rezervaci v hotelu Mandarin Oriental Prague kontaktujte Soňu Faladovou (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Rezervací přes Albatross Golf Resort jsou podmíněny uvedené služby v ceně.

 

S rezervací v penzionech uvedených níže se prosím obracejte přímo na provozovatele.

Penzion Speller (Vysoký Újezd) www.speller.cz

Penzion Ve Století (Loděnice – 6 km od Vysokého Újezdu) www.vestoleti.cz

e-mail: recepce@albatross.cz Albatross Golf Resort, Vysoký Újezd, tel.: +420 311 549 510 Pravidla ochrany osobních údajů a pravidla využívání cookies
Albatross na Facebooku Albatross na youtube Google+
Nahoru