Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

O Akademii

Motto:

Je prokázáno, že pravidelný, intenzivní a specifický trénink je zaručenou cestou ke zdokonalení hry. Jak řekl kdysi Garry Player:" Čím víc trénuji, tím mám víc štěstí!"

Pro novu sezónu 2020 jsme posílili náš trenérský tým o Marka Nového, který společně s Davidem Carterem povede Akademii, zejména po stránce administrativní. David zůstává jak Head Pro.

Vize
Cílem naší akademie bude předávat ty nejlepší informace a vychovávat z dětí nejen skvělé hráče, ale hlavně zdravé a slušné osobnosti.

Díky hráčské kariéře Davida Cartera a Marka Nového víme, že pro vývoj hráče je velmi důležité, aby hráči při svém vývoji dostávali informace té nejvyšší kvality a ve správný čas. Věříme, že David Carter, jako dlouholetý hráč a vítěz na European Tour, a Marek Nový, jako jeden z historicky nejlepších českých hráčů, vytvoří skvělý tým, který bude poskytovat svým hráčům bezkonkurenční informace a služby.

Samozřejmě nepodceňujeme ani fyzickou přípravu dětí i dospělých a proto bude naše akademie spolupracovat s jedním z nejlepších fitness trenérů v republice Lukášem Stránským a jeho SeiGym.

Velkým cílem a motivací je zaručit, aby žádný talentovaný hráč nemusel ztrácet čas hledáním informací a odborníků, ale měl vše k dispozici v Albatross Akademii a zlepšoval se co nejrychleji.

Albatross Golf Academy bude nejrychlejší a nejzdravější cestou ke zlepšení hráčů všech kategorií.

 

Prohlédněte si aktuální nabídku naší akademie popřípadě se podívejte na AKTUÁLNÍ VIDEO. 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Golfové programy

Zobrazit

Tréninkové plochy

Zobrazit

Trenéři

Zobrazit

Kontaktujte nás

Kontakt: Sandra Zelinková
Email: zelinkova@albatross.cz
Telefon: +420 775 140 588, +420 311 549 519

Stojíme o Váš názor, proto uvítáme jakýkoliv podnět z vaší strany k rozšíření nabídky produktů,
služeb a programů, které byste rádi v nabídce golfové akademie viděli.

Odběr novinek

Přihlašte se k našemu zpravodaji, abyste byli informováni o nejnovějších nabídkách.

Zadejte jméno

Zadejte příjmení

Neplatná emailová adresa

Je potřeba udělit souhlas

Kontakty

Albatross Golf Resort
U Hřiště 162
267 16 Vysoký Újezd

Po 8:00 - 20:00
Út - Ne 7:00 - 20:00

+420 311 549 510
recepce@albatross.cz