Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

O Akademii

Motto:

Je prokázáno, že pravidelný, intenzivní a specifický trénink je zaručenou cestou ke zdokonalení hry. Jak řekl kdysi Garry Player:" Čím víc trénuji, tím mám víc štěstí!"

Pro novu sezónu 2020 jsme posílili náš trenérský tým o Marka Nového, který společně s Davidem Carterem povede Akademii, zejména po stránce administrativní. David zůstává jak Head Pro.

Vize
Cílem naší akademie bude předávat ty nejlepší informace a vychovávat z dětí nejen skvělé hráče, ale hlavně zdravé a slušné osobnosti.

Díky hráčské kariéře Davida Cartera a Marka Nového víme, že pro vývoj hráče je velmi důležité, aby hráči při svém vývoji dostávali informace té nejvyšší kvality a ve správný čas. Věříme, že David Carter, jako dlouholetý hráč a vítěz na European Tour, a Marek Nový, jako jeden z historicky nejlepších českých hráčů, vytvoří skvělý tým, který bude poskytovat svým hráčům bezkonkurenční informace a služby.

Samozřejmě nepodceňujeme ani fyzickou přípravu dětí i dospělých a proto bude naše akademie spolupracovat s jedním z nejlepších fitness trenérů v republice Lukášem Stránským a jeho SeiGym.

Velkým cílem a motivací je zaručit, aby žádný talentovaný hráč nemusel ztrácet čas hledáním informací a odborníků, ale měl vše k dispozici v Albatross Akademii a zlepšoval se co nejrychleji.

Albatross Golf Academy bude nejrychlejší a nejzdravější cestou ke zlepšení hráčů všech kategorií.

 

Prohlédněte si aktuální nabídku naší akademie


Golfové programy

Zobrazit

Tréninkové plochy

Zobrazit

Trenéři

Zobrazit

Kontaktujte nás

Kontakt: Sandra Zelinková
Email: zelinkova@albatross.cz
Telefon: +420 775 140 588, +420 311 549 519

Stojíme o Váš názor, proto uvítáme jakýkoliv podnět z vaší strany k rozšíření nabídky produktů,
služeb a programů, které byste rádi v nabídce golfové akademie viděli.

Odběr novinek

Přihlašte se k našemu zpravodaji, abyste byli informováni o nejnovějších nabídkách.

Zadejte jméno

Zadejte příjmení

Neplatná emailová adresa

Je potřeba udělit souhlas

Kontakty

Albatross Golf Resort
U Hřiště 162
267 16 Vysoký Újezd

Po 8:00 - 20:00
Út - Ne 7:00 - 20:00

+420 311 549 510
recepce@albatross.cz