Zvolte jazyk

Novinky

Přípravy na Masters v plném proudu

Kategorie: D+D REAL CZECH MASTERS 2022

Jak jistě víte, od 18. 8. do 21. 8. 2022. se na našem hřišti uskuteční další ročník turnaje DP World Tour pod názvem D+D Czech Masters. Letošní turnaj má opět velice silné obsazení a slibuje nevšední zážitky. Nejatraktivnějším přírůstkem do hracího pole je Ian Poulter, ovšem přijedou také Rory Sabattini, Kevin Stadler, Thomas Pieters, Thomas Bjorn, Jamie Donaldson a mnoho dalších. Za Albatross se ve startovním poli také objeví Julien Brun, Filip Mrůzek a Haydn Porteous.

Ligové soutěže za námi. Zklamání pro Albatross

Kategorie: Sportovní tým

Minulý víkend se dohrály ligové soutěže družstev, jak můžu, tak žen. Naše týmy si vedly skvěle v základních částích, obzvláště náš mužský extraligový tým skončil na prvním místě v kvalifikace. Hra o titul se konala v jamkové hře a náš tým postihl obáváný strašák, kterým je, že výherce kvalifikace nevyhrává titul. Naši hoši vypadli po velkém boji už v prvním kole jamkové hry.

Louis Klein Mistr na Young Masters, Pavouček 64 na Kunětické Hoře

Kategorie: Sportovní tým

Reprezetnační tým české republiky porazil na European Young Masters všech 27 týmů a získal si tím titul mistrů evropy do 16 let. Tým byl ve složení Jakub Janda, Krstina Lebová, Tiphani Knight a také Louis Klein, člen Albatross Golf Academy.

Hlavní partneři