3 Nová členství

Hrajte každý den na dějišti D+D Real Czech Masters a trénujte mezi nejlepšími hráči z České republiky. Čeká na Vás neomezená hra na prestižním hřišti, tréninkové plochy, které si pochvalují hrači z celého světa a v neposlední řadě, skvělá klubová atmosféra se spoustou členských akcí.

Vaše možnosti

  • 5leté členství za 45.000 Kč ročně
  • 3leté členství za 47.500 Kč ročně
  • 1roční členství za 49.900 Kč ročně 

Členské benefity

  • Neomezená hra na Albatross Golf Resortu s přednostní rezervací teetime
  • Sleva na tréninkové míče 50%
  • Reciproční slevy na partnerských hřištích v Čechách i zahraničí
  • A mnoho dalších..

 

Kromě skvělých členských benefitů vám tato forma členství každý rok přispívá ke koupi celoživotního členství, pokud se rohodnete tento krok učinit. Ovšem můžete si také tato členství prodloužit nebo po uplynutí doby, kompletně ukončit. Volba je čistě na Vás ... 

Zájemce prosíme o vyplěnění formuláře níže.

O klubu

Albatross Golf Club je od svého založení prestižním klubem, který sdružuje lidi se společnými zájmy a vizemi. Pro své členy nabízí celou řadu aktivit a výhod. Cílem je vytvářet příjemnou, rodinnou atmosféru, zkrátka místo, kde se setkávají přátelé. Členové mají k dispozici hřiště prémiové kvality, a tomu odpovídající zázemí v klubovně, včetně privátních prostorů.

Od roku 2014 se na Albatrossu pravidelně konají turnaje Czech Masters ze série European Tour. Během minulých let se u nás objevilo mnoho světových hráčů – Lee Westwood, Thomas Bjorn, Martin Kaymer, John Daly, Danny Willet a mnoho dalších.

Albatross se za svoji krátkou historii pevně ukotvil na evropské scéně a zařadil se mezi nejlepší prestižní evropské kluby. 

Zažádat o členství

V případě zájmu o podrobné informace ohledně členství, prosíme o vyplnění kontaktního formuláře.

Prosím zadejte jméno

Prosím zadejte příjmení

Prosím zadejte telefon

Prosím vyberte druh členství

Členské benefity

Zobrazit

O klubu

Zobrazit

Podmínky a stanovy členství

Zobrazit

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.