Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Albatross Golf Club se stal od svého založení prestižním klubem, který sdružuje lidi se společnými zájmy a vizemi. Pro své členy nabízí celou řadu aktivit a výhod. Snažíme se vytvářet příjemnou, rodinnou atmosféru, zkrátka místo, kde se setkávají přátelé. Členové mají k dispozici hřiště prémiové kvality, a tomu odpovídající zázemí v klubovně, včetně privátních prostorů.

Albatross GR je od roku 2016 členem prestižního klubu EUROPEAN TOUR PROPERTIES. Do tohoto společenství patří nejlepší hřiště v Evropě, na kterých se konají akce spojené s European Tour. Pro naše členy z toho plyne výhoda možnost si zahrát tato prestižní hřiště za symbolické fee. Více v sekci reciproční výhody.

Od roku 2014 se na Albatrossu pravidelně konají turnaje Czech Masters ze série European Tour, letos se bude konat již 6. ročník. Během minulých turnajů se u nás objevilo mnoho světových hráčů – Lee Westwood, Thomas Bjorn, Martin Kaymer, John Daly, Danny Willet a mnoho dalších.

Albatross se za svoji krátkou historii pevně ukotvil na evropské scéně a právem se zařadil mezi prestižní evropské kluby.

 

Pro více informací kontaktujte:

Stanislav Lisner
Generální manažer
Tel. +420 725 998 000
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Členské benefity

Zobrazit

Členský ceník

Zobrazit

Podmínky a stanovy členství

Zobrazit

Odběr novinek

Přihlašte se k našemu zpravodaji, abyste byli informováni o nejnovějších nabídkách.

Zadejte jméno

Zadejte příjmení

Neplatná emailová adresa

Je potřeba udělit souhlas

Kontakty

Albatross Golf Resort
U Hřiště 162
267 16 Vysoký Újezd

Po 8:00 - 20:00
Út - Ne 7:00 - 20:00

+420 311 549 510
recepce@albatross.cz