I letos pořádáme náš tradiční turnaj Svítání na Albatrossu, který se koná 19. 6. a začíná canonem již ve 4:50. Jinak řečeno hned jak se objeví první ranní světlo. Kolem 9:00 budete mít tedy hotovo a celý den stále před sebou!

Léto se již blíží a sním také naše letní kempy pro děti. Kurzy jsou pro děti od 5 do 15 let s celodenním programem pod vedením našich zkušených trenérů.

22.5. se na hřišti v Beřovicích dohrál druhý turnaj ze série Czech Open Golf Tour. Tento tří kolový turnaj měl opět vítěze z Albatrossu, kterým je Dominik Pavouček. Dominik zahrál kola 68, 70 a 73 a zvítězil o jednu ránu. Moc Dominikovi gratulujeme!

O víkendu 14. – 15. 5. se konal první ligový víkend týmových soutěží ČGF. Náš ženský tým se po dvou kolech drží na 4. místě se ztrátou pouhých 3 ran na třetí místo. Individuálně se nejlépe se dařilo Alině Shcheptevě a Adéle Tarantové, které obě skončili 6.

V neděli se na brněnské Kaskádě dohrál 1. turnaj ze série Czech Open Golf Tour. Série je určená jak pro profesionály, tak pro amatéry a výsledky byly tedy proto úctyhodné. Nejlépe si vedl Filip Mrůzek a Stanislav Matuš, oba měli po 3 kolech stejný výsledek. Na první jamce play-off poté vyhrál na za Albatross Filip Mrůzek.

Naše tradiční nedělní turnaje Albatross Open budou v letošním roce končit velkým finále. Vítězové jednotlivých turnajů budou pozváni na finále, ve kterém se bude hrát o zajímavé ceny od partnerů resortu.

V květnu bude zahájeno Mistrovství klubu ve hře na jamky. Pokračujeme v osvědčeném formátu z minulých let a věříme, že se letos zúčastní maximální počet členů.

Z technických důvodů bude v pondělí 18. 4. PRO shop na Albatrossu uzavřen.

Vzhledem k návratu nepříznivého deštivého počasí, předpovídaných mrazivých nocích a chladných dnech jsem se rozhodli od středy 30. 3. hřiště dočasně uzavřít do neděle 3.4. Hřiště bude znovuotevřené v pondělí 4. 4.

Minulý víkend jsem otevřeli naše hříště a s ním se také otevřel proshop našeho partnera Golfcentrum. Tento týden 29. 3. bude také na drivingu testování holí od značky Callaway. Přijdtě se podívat a vyzkoušet co je nového v nabídce.