Od tohoto týden je naše hřiště na Albatrossu uzavřené. Driving range stále v provozu a bude, dokud nám počasí neporučí jinak. Chtěli bychom všem poděkovat za přízeň v roce 2021, jak našim věrným členům, tak všem ostatním hostům, kteří na Albatross zavítali. Budeme se na vás v sezóně 2022.

Dnes měla na Albatrossu skvělý den mladá golfiska Angela Vidová. Povedla se ji totiž rána která se mnohým golfistům nikdy nepovede. Angela vstoupila do prestižního klubu hráčů s Hole in one na svém kontě! 

Krátké dny a nízké teploty nám dávají jasně najevo, že sezóna se kvapem blíží ke svému konci. Proto jsem se rozhodli, že posledním dnem pro hru na hřišti bude tato neděle 21. 11. Ve stejný den také pořádáme poslední turnaj této sezóny na Albatrossu.

V neděli 14. 11. se po skoro dvou letech konal turnaj Cross Country. Turnaje se zúčastnil velký počet hráčů, a i přes chladné počasí byla nálada ve skupinách, a i po hře skvělá. 

Už se pomalu blíží Vánoce a nastává každoroční otázka, co darovat. Jako každý rok, Albatross nabízí dárkové vouchery na hru nebo také na buggy právě pro tyto chvíle. V naší nabídce jsou následující možnosti:

Tuto neděli 7. 11. jsem na Albatrossu pořádali Turnaj 3 holí. I přes větrné počasí, které pocitově značně ochladilo den se turnaje zúčastnila velká většina přihlášených. Turnaj se hrál na 9 jamek a volby 3 holí byly velice rozmanité. 

Skvělou sezónu měl francouzský profesionál reprezentující Albatross Julien Brun. Na posledním turnaji Challenge tour na Mallorce se umístil o ránu na druhém místě a tím si zajistil 4. místo v celoročním žebříku Challenge tour.

Na následující víkendy jsme připravili pro naše členy, ale také veřejnost, turnaje v netradičních formátech. Tuto neděli si můžete zkusit porazit naše hřiště 3 holemi a přístí neděli si poté zahrajete Albatross formou Cross Country se Svatomartinskou husou na závěr.

O víkendu se konal tradiční team cup. I letos jsme hráli ve formátu Česko proti zbytku světa, i když pár českých hráčů muselo zahraničním reprezentantům pomoci. Celkem se turnaje účastnilo 23 členů Albatrossu, ovšem i tak se povedlo rozdělit týmy co nejvyrovnaněji. 

Julien Brun, Francouzksý hráč trénující u nás na Albatrossu, si na svůj účet připisuje další výhru na Challenge tour! Ve španělsku se tento víkend hrál turnaj Empordà Challenge a 29letý Francouz si výsledkem 69 v posledním kole zajistil druhé vítězství v této sezóně na Challenge tour! 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.