Od zítra 15. 5. se na Albatrossu otevře prodej přes okénko restaurace KOGO. Od pondělí 17. 5. je poté naplánované otevření i venkovní terasy. Věříme, že tuto zprávu přijmete s nadšením a navštívíte naší restauraci po hře nebo tréninku. 

Gratulujeme Kláře Sionkové k výhře na druhém turnaji Czech Golf Amateur Tour! Po kolech 76-73-75 dělila první pozici s dvěma zkušenými hráčky, ovšem udržela nervy na uzdě a vyhrála již na první jamce rozehrávky o titul. Skvěle si vedla také Sofie Dimitrová, která se s koly 74-79-76 umístila na čtvrtém místě. Oběma hráčkám ještě jednou gratulujeme!

Rádi bychom vám umožnili hru na výsledek a také možnost upravit si HCP. Proto jsme se rozhodli připravit HCP den tuto neděli 9. 5. Zájemci se mohou registrovat a zárověň rezervovat startovní čas na recepci klubu. . Máme pro vás zablokováné časy mezi 8:00 - 10:00.

Jako každý rok pro vás organizujeme Mistrovství klubu ve hře na jamky.  I tentokrát začneme v květnu a prosíme tedy všechny ty, kteří mají zájem, aby se přihlásili na recepci nebo mailem – viz informace níže. 

Gratulujeme našemu reprezentantovi Václavovi Tichému ze suverénní vítezství na prvním turnaji Czech Golf Amateur Tour na Zbraslavi. Turnaj, který proběhl o víkendu 23. – 25. 4. a celkem se ho účastnilo 99 mužů a 51 žen, se mohl konat pouze pod přísnými pravidly vzhledem k pandemii Covid-19. Hráči byli testováni a každý den kontrolování na příznaky nemoci před startem.

Pozice: Maršál

Albatross Golf Resort, prémiové golfové hřiště, přijme do svého týmu golfového maršála.

Hledáme přátelského a komunikativního maršála, který se nebojí mluvit anglicky. Jakýkoliv další jazyk je výhodou. Také potřebujeme, aby znal dobře golfová pravidla a měl zkušenosti s pohybem na golfovém hřišti bez zbytečného narušování hráčů. 

Pro následující měsíce tohoto roku jsem pro Vás připravili limitovanou nabídku v rámci akce GOLF JE PRO KAŽDÉHO

Dětské kempy pro děti všech výkonností - od úplných začátečníků, po pokročilé. Tyto týdenní kurzy mají připravený pestrý program pro děti na celý den od 9.00 do 17:00, který není jenom o golfu. Aktivity zlepšují ostatní dovednosti, jako je například motorika.

Stanovili oficiální datum otevření hřiště na Albatrossu na 2. 4. Rezervace budou pro veřejnost možné od středy 31. 3. online na našich stánkách a v aplikaci. Na hřišti probíhají dokončovací práce na bunkrech a jejich okolí a též na renovaci potoka na 17. jamce. Naším cílem je otevřít hřiště v té nejvyšší možné kvalitě, kterou na Albatrossu vždy očekáváte. 

Dle nařízení vlády budou zatím možné pouze flighty o dvou osobách, s výjimkou rodiny žijící v jedné domácnosti. V takovém případě je možný flight o 3 osobách. 

Driving range je otevřen včetně horní recepce a zpřístupnili jsme též chipping a putting green.

Těšíme se na Vás na Albatrossu

Připravujeme pro vás dětské a juniorské kurzy na Albatrossu které jsou určeny dětem již od 5 let. Všechny tyto skupiny jsou určeny i pro úplné začátečníky. Máme pro vás připravené takto rozvržené skupiny:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.