thumb staffan johanssonAktuálně patří mezi nejuznávanější evropské trenéry a od roku 2018 je trenérem české reprezentace. Jeho kariéra odstartovala, když působil jako Head PRO ve švédském klubu Motola GC, kde se mu podařilo vychovat mnoho juniorů. První zkušenosti s reprezentací měl jako asistent švédského národního týmu. Další dlouhou zastávkou v jeho kariéře bylo působení jako Head coach islandské reprezentace. Podařilo se mu dostat dva hráče na European Tour a Island posunul celkově na 4. místo v žebříčku EATC. Poslední zastávkou před ČR bylo jeho působení ve finské reprezentaci jako Head coach. Z finské juniorské reprezentace se mu podařilo vychovat mnoho hráčů, kteří jsou pravidelnými účastníky ET a LET. 

Kromě reprezentační práce dosáhl mnoha úspěchů i v individuálním coachingu. Byl osobním trenérem Pierra Fulkeho, který byl členem vítězného evropského týmu Ryder Cupu v roce 2002. V roce 2007 začal trénovat Oskara Henningssona, který v roce 2009 vyhrál Czech Open na Čeladné.

 

Zkušenosti

  • Patří mezi tři nejzkušenější trenéry v Evropě
  • Trenér české golfové reprezentace
  • Působil 9 let u národního týmu Švédska, 8 let u národního týmu Islandu a dalších 8 let u národního týmu Finska
  • Byl osobním trenérem Oscara Henningssona (vítěz Czech Open v Čeladné), Anderse Forsbranda (vítěz 5 turnajů European Tour) a Pierra Fulkeho (člen vítězného týmu Ryder Cupu v roce 2002)

Ceník golfových lekcí

Délka lekce Nečlen klubuČlen Klubu
25 min. skupina 1 - 2 900,- Kč 750,- Kč
50 min. skupina 1 - 2 1.800,- Kč 1.500,- Kč

Kontaktujte nás

Kontakt: Sandra Zelinková
Email: zelinkova@albatross.cz
Telefon: +420 775 140 588, +420 311 549 519

Stojíme o Váš názor, proto uvítáme jakýkoliv podnět z vaší strany k rozšíření nabídky produktů,
služeb a programů, které byste rádi v nabídce golfové akademie viděli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.