Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Hráči

thumb EMR 8838

UmístěníHráčNárodnostPAR
1 DONALDSON Jamie WAL -14
2 DREDGE Bradley WAL -12
3 BREMNER Merrick RSA -11
3 KJELDSEN Soren DEN -11
5 FLEETWOOD Tommy ENG -8
5 PEPPERELL Eddie ENG -8
7 GALLACHER Stephen SCO -7
7 WALKER Sam ENG -7
9 HEATH James ENG -6

Fotografie z turnaje

Milí golfisté,

máme pro vás určitě zajímavé statistiky nedávno skončeného prvního ročníku D+D REAL Czech Masters, které vyhrál Jamie DONALDSON.

Vše je přehledně zpracováno do tabulky, přeci jen však zmíníme pár zajímavostí:

Finálovým nedělním kolem byl zakončen první ročník turnaje D+D REAL CZECH MASTERS. Vítězem se stal Jamie DONALDSON se skóre -14, který si tak zajistil místo v RYDER CUP teamu Evropy. Hráči byli nadšeni hřištěm a velmi chválili jeho kvalitu, ale i tréninkové plochy.

Máme pro vás aktuální fotky z Albatrossu! Od začátku týdne běží naplno stavba turnajové vesničky. Začalo se zadní části areálu. Vesnička vzniká na travnaté ploše vedle parkoviště. Nejprve se budovala dřevěná podlaha a na ní roste VIP sektor.

Společnost DB Schenker, která je hlavním logistickým partnerem turnaje D+D REAL Czech Masters, přepravila z Anglie 10 600 drivingových míčků.

Tavená skleněná plastika, to je vítězná trofej. Umělecké dílo, vytvořené Miroslavem Drobníkem a Ivanem Novotným ze skláren v Železném Brodu, váží 24 kilogramů a měří včetně dřevěného podstavce 63 centimetrů.

Mezi promotérskou společností RELMOST a ČGF došlo k dohodě o účasti českých amatérů na Challenge Tour a European Tour.

Hráči, doprovod, představitelé European Tour, novináři a další hosté budou bydlet v hotelích sítě Vienna International Hotels. Vybrat si mohou z pražských 4* hotelů Andels, Angelo a Diplomat.

Czech Masters se bude konat pod záštitou 1. náměstka hlavního města Prahy Jiřího Vávry. Turnaj je zároveň propagací Prahy jako golfové destinace. Cílem bude také seznámit s golfem co nejvíc lidí a to mimo jiné prostřednictvím interaktivní vesničky, ve které si vyzkouší golf všechny generace.

Na D+D REAL Czech Masters přijede minimálně 11 vítězů turnajů z této sezóny European Tour. Mezi přihlášenými figuruje také šestý hráč v neděli dohraného The Players Francesco Molinari.

„Seznam hráčů se každý týden zkvalitňuje," říká Petr Dědek, předseda představenstva promotérské společnosti RELMOST.

Odběr novinek

Přihlašte se k našemu zpravodaji, abyste byli informováni o nejnovějších nabídkách.

Kontakty

Albatross Golf Resort
U Hřiště 162
267 16 Vysoký Újezd

Po - Pá 9:00 - 16:00

+420 311 549 510
recepce@albatross.cz