Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Hráči

Obrázek2

UmístěníHráčNárodnostPAR
1 PORTEOUS Haydn RSA -13
2 SLATTERY Lee ENG -11
3 LEWIS Tom ENG -10
3 WIDEGREN Pontus SWE -10
5 LENGDEN Oscar SWE -8
5 MORRISON James ENG -8
5 PEPPERELL Eddie ENG -8
5 SCRIVENER Jason AUS -8
9 HENRY Scott SCO -7

Fotografie z turnaje

Vážení příznivci Albatross Golf Resortu,
máme za sebou již čtvrtý ročník D+D REAL Czech Masters, který nám přinesl i čtvrtého vítěze v historii turnaje. Po tuhém boji ve finálovém kole i flightu se z vítězství radoval Haydn PORTEOUS s celkovým skóre -13, dvě rány před Lee SLATTERYM.

Potřetí v kariéře si Michal Pospíšil zahraje turnaj European Tour. Stane se tak v příštím týdnu na D+D REAL Czech Masters, když dostal sponzorskou pozvánku od promotérské společnosti Relmost. Pospíšil je zatím jedenáctým Čechem ve startovním poli.

Dvojnásobný major šampion, který se poprvé radoval na turnajích velké čtyřky na PGA Championship 2010 a podruhé o čtyři roky na US Open. V roce 2014 vyhrál také slavné The Players, na European Tour slavil turnajový triumf celkem jedenáctkrát. Rydercupovým hrdinou se stal v roce 2012, kdy získal klíčový bod v duelu proti Stevu Strickerovi a byl tak u památného Zázraku v Medinah.

Nechával si to na poslední chvíli, ale nakonec se Jamie Donaldson na letošní ročník D+D REAL Czech Masters přihlásil. Stihl to jen tak tak, před uzávěrkou přihlášek, která byla v minulém týdnu ve čtvrtek o půlnoci. Kdo další se na Albatross chystá?

Thomas Pieters nebude chybět na Albatrossu ani letos! Aktuálně 23. hráč světa v tomto týdnu potvrdil svou účast a okamžitě se stal jednou z největších hvězd turnaje. A pokusí se zopakovat své vítězství z roku 2015.

Program pro diváky bude letos ještě pestřejší než v minulých letech. Úplnou novinkou je Food festival. V turnajové vesničce si vyberete z různých stylů kuchyní. Čeká vás asijská kuchyně, husí a kachní speciality, hamburgery, středomořské speciality, pokrmy z čerstvých potravin od českých farmářů, zmrzlina od Puro Gelato nebo sušené plody pro dobití energie.

Čtvrtý ročník D+D REAL Czech Masters, který se koná od 31. srpna do 3. září, ozdobí účast Martina Kaymera. Poprvé v historii přijede na turnaj do Česka. 32 letý německý golfista vyhrál US Open (2014) a PGA Championship (2010). Včetně těchto dvou major titulů má na kontě 11 triumfů na European Tour a 3 na PGA Tour. Týmový Ryder Cup vyhrál třikrát.

Jednou ze zásadních novinek letošního D+D REAL Czech Masters bude umístění VIP hospitality. Přesouvá se do těsné blízkosti 18. jamky. Hosté této zóny budou mít hráče doslova na dosah. Do dvoupatrové budovy se denně vejde okolo 400 diváků.

Odběr novinek

Přihlašte se k našemu zpravodaji, abyste byli informováni o nejnovějších nabídkách.

Kontakty

Albatross Golf Resort
U Hřiště 162
267 16 Vysoký Újezd

Po - Pá 9:00 - 16:00

+420 311 549 510
recepce@albatross.cz