Zvolte jazyk

Novinky

Jana Melichová TOP 5 v Maroku

Kategorie: Sportovní tým

Od roku 2023 působí na Albatrossu talentovaná hráčka Jana Melichová, která hned ze začátku sezóny ukazuje skvělou formu. Na posledním tunaji v Maroku totiž obsadila skvělé 5. místo.

Julien Brun 5. v Dubai

Kategorie: Sportovní tým

Na prestižním turnaji Hero Dubai Desert Classic, kde se vítězem stal Rory McIroy, skončil s výsledkem -14 na skvělém 5. místě náš domáci Julien Brun!

Julien Brun třetí na DP World Tour

Kategorie: Sportovní tým

V neděli 18. prosince se na Mauriciu dohrál turnaj ze série DP World Tour na kterém se na úžasném třetím místě umístil náš profesionální hráč Julien Brun s výsledkem -12. Julien zahrál kola 69, 68, 67 a 72. Vítězem turnaje se stal Julienův krajan Antoine Rozner, který u druhému místu utekl o 5 ran.

Hráči akademie

Jméno hráče
Adéla Tarantová
Alina Shchepteva
Annika Kohoutková
Antonín Mucha
Cesar De Ghouy
Daniel Gaisler
David Hudák
David Melichar
David Sionko
David Tomi
Dominik Daďa
Hynk Groh
Ivo Hala
Jakub Hejlek
Jiří Musil
Junmin Choi
Kateřina Petrovová
Tobiáš Kessler
Lukáš Kessler
Klára Sionková
Louis Klein
Matouš Zach
Matyáš Vysušil
Natálie Saint Germain
Oliver Kavka
Ondřej Doležal
Patrik Daďa
Patrik Jeřicha
Petr Pololáník
Jakub Bareš
Michal Pospíšil
Julien Brun
Tomáš Hejda
Tomáš Salčák
Václav Tichý

 

Albatross Academy by TIGA nabízí jedinečné golfové programy pro golfisty, kteří si přejí trvale růst, dosahovat úspěchů a hrát golf na špičkové amatérské či profesionální úrovni.

Hráče v akademii motivuje stejné či podobné smýšlení o golfu, jasně nastavené a reálné cíle, ke kterým postupují společně, avšak každý s individuálním přístupem a plánem. Hnacím motorem je pro ně kvalitní profesionální zázemí a péče, přátelské místo, kde se cítí dobře a důvěřují si.

Akademie se dělí na výuku mladých a nadějných golfistů od 5ti let, vedení klubové reprezentace až po profesionální hráče.

V akademii vedeme i sportovní týmy, které soutěží během roku na českých hřištích o mistrovské tituly České republiky. 

Albatross Golf Club vybudoval v rámci Albatross Academy by TIGA výkonnostní týmy, které se účastní všech týmových soutěží pod záštitou České golfové federace. Členové našich týmů se však neúčastní pouze týmových soutěží, ale též individuálních turnajů v České republice a zahraničí, kde bojují o přední místa.

To vše přináší Albatross Golf Resort s TIGA Academy. 

 

Trenérský tým Akademie:

  • Head Coach David Carter
  • PRO Aleš Procházka
  • PRO Vladimír Gregor
  • PRO Markéta Šubrtová

Asistent akademie

  • Tereza Chlostová

Ředitel akademie & Coach

  • Martin Bešta

 

Mužský tým

Mužský tým se v roce 2022 dostal do jamkového finále Extraligy po vítězví základní části. Tým je tvořený předními českými amatéry pod vedením zkušených trenérů z TIGA Academy.

Ženský tým

Ženský tým bojuje o přední pozice v 1. lize a podobně jako u mužského týmu je hlavním cílem týmu postoupit do Extraligy a bojovat o titul České republiky.

Juniorské týmy

Mezi další významné soutěže ČGF patří soutěže družstev do 14, 16 a 18 let. I v těchto týmech máme velmi silné zastoupení. Každý tým je pod vedením dvou trenérů Albatross Academy by Tiga, kteří naše hráče doprovází na týmové soutěže ve formě kapitánů.

Profesionální tým

Albatross golf resort zároveň podporuje profesionální hráče – Juliena Bruna, Michala Pospíšila, Jakuba Bareše a Janu Melichovou.

Julien Brun je aktivním účastníkem European Tour, zatímco Michal Pospíšil a Jakub Bareš hrají středoevropskou Pro Golf Tour. Jana Melichová byla první amatérskou vítezkou na okruhu Ladies European Tour a nyní na stejném okruhu také jako profesionálka soutěží.

Cílem klubu je vytvořit takové podmínky přípravy, aby se všichni čtyři profesionálové hráli na poli European Tour nebo Ladies Europen Tour.

 

Fotogalerie Albatross Academy