Zvolte jazyk

Klára Sionková třetí na Amundi Czech Ladies Challenge !!

Vynikajího výsledku dosáhla na svém prvním prefesionálním turnaji naše členka Klára Sionková, kdy skončila na děleném třetím místě na turnaji ze série LET Access Series konaném ve dnech 3-5.6.2021 na hřišti na Konopišti.

Turnaje se zúčastnilo celkem 85 hráček - profesionálních i amatérských. Pozvání od ČGF dostaly i tři reprezentantky našeho klubu - Klára Sionková, Adéla Tarantová a Alina Schepteva. Nejlepší formu ukázala teprve 15-letá Klárka, která skončila na vynikajícím děleném třetím místě s konečným výsledkem dvě rány pod PAR!! Turnaj ovládla další česká hráčka Sára Kousková, která zejména díky povedenému prvnímu kolu vyhrála s náskokem 8 ran.

Jak o svém úspěchu hovoří sama hráčka?

"Byl to můj první profesionální turnaj a se svým výkonem jsem moc spokojená. V prvním kole jsem byla trochu nervózní, ale v dalších dvou kolech jsem nervozitu setřásla a soustředila se na svoji hru. Bylo fajn pozorovat a porovnat svoji hru s profesionálkami, z turnaje si odvážím mnoho nových zkušeností a těším se další turnaje. Také bych chtěla poděkovat Amundi za poskytnutí příležitosti."

Gratulujeme Klárce k úspěchu a přejeme hodně štěstí do dalších turnajů!!!

KS1

KS3KS2

 Foto: Annie Krčmářová

 

Kontaktujte nás

Kontakt: Sandra Zelinková
Email: zelinkova@albatross.cz
Telefon: +420 775 140 588, +420 311 549 519

Stojíme o Váš názor, proto uvítáme jakýkoliv podnět z vaší strany k rozšíření nabídky produktů,
služeb a programů, které byste rádi v nabídce golfové akademie viděli.