Zvolte jazyk

Profesionálové z Albatrossu se prali o titul. Vyhrál Bareš!

Na Karlštejně se konal od 3. do 5. 9. turnaj Karlštějn Open by Czech Golf Federation, což je turnaj z pilotní série ČGF pro oboje amatéry a profesionály. I na tomto turnaji měl Albatross Golf Klub zastoupení, a to v obou hráčských statusech. Jakub Bareš se v neděli ujal titulu a oslavil tak své první profesionální vítězství.

 

Hra o titul nebyla žádným medem. Již od prvního kola padala až neuvěřitelně nízká čísla; na leaderboardu se objevovaly výsledky hluboko pod 70 ranami a již v prvním kole dva hráči zapisovali 65 nebo lépe! Druhé kolo bylo v podobném duchu, a hlavně ve znamení dobrého turnaje pro hráče z Albatrossu – Michal Pospíšil zahrál 65 a Jakub Bareš 66, čímž se oba dostali do finálového flightu v posledním kole. 

Michal s Jakubem bojovali o titul až do posledního puttu na 18. jamce. Jakub na Michala ztrácel před začátkem finále 3 rány, ovšem hned od prvních jamky začal stahovat. Za 17 jamek zahrál 11 birdie a pouze dvě bogey, čím si získal jednu ránu náskok i před skvěle hrajícího Michala. 

Vše se tedy muselo rozhodnout na nelehké 18. jamce. Jak Michal, tak Jakub zahráli v regulaci na green a měli putty do birdie. První puttoval Michal ovšem putt minul. Jakub zahrál druhý, ovšem nejenom minul, také nechal svůj putt přibližně dva metry dlouhý. Svůj putt ovšem na poslední otočku zahrál do jamky a mohl tak slavit své první profesionální vítěztví. 

Jakubovo konečné skóre bylo ve finálový den 63 ran a celkově 15 ran pod par! Michal Pospíšil slavil skvělé druhé místo.

Z našich amatéru se nejlépe umístili Václav Tichý na 14. místě a David Tomi na děleném 15. místě. Je skvělé vidět, že ani mezi profesionály se naši amatéři neztratí a držíme jim palce na do další bojů.

Jakububovi, ale také Michalovi moc gratulujeme k neuvěřitelným výsledkům a boji až do konce. 

Celkové výsledky naleznete zde.

2X1A4218-2.jpg

Kontaktujte nás

Kontakt: Darina Muchová
Email: muchova@albatross.cz
Telefon: +420 311 549 522

Stojíme o Váš názor, proto uvítáme jakýkoliv podnět z vaší strany k rozšíření nabídky produktů,
služeb a programů, které byste rádi v nabídce golfové akademie viděli.