Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Zdá se Vám, že ta stovka ran je magickou hranicí, která prostě nejde pokořit, a přitom jste od ní vždy tak blízko? Zatněte zuby a pomozte si profesionálním tréninkem.

Jsme si vědomi, že u zkušenějších hráčů je již potřeba mít mnohem individuálnější přístup ke každému jedinci. Dva lidé si mohou stěžovat na hru na grýnu a přitom nevíme, zda jde o nepřesnost v puttech krátkých či dlouhých. Tady slabší stránky Vaší golfové hry odhalíme a změníme v ty silnější.
V tomto kurzu absolvujete osm lekcí, ve kterých projdeme vše od nejdelších odpalů až po veškeré situace kolem grýnu. Během některých lekcí půjdeme i na hřiště, kde si ojedinělé situace během hodinové lekce vyzkoušíme. Jako osmá a devátá lekce je hra na 9 jamkách s golfovým trenérem hrajícím na Czech PGA Tour se sbírkou mnoha TOP10 z loňských turnajů.

 

7 lekcí na DR + 2 hod na hřišti (9 jamek)

Cena: 4 500 Kč osoba

Min. počet účastníků je 3, max. počet je 4.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu +420 734 477 502.

Odběr novinek

Přihlašte se k našemu zpravodaji, abyste byli informováni o nejnovějších nabídkách.

Kontakty

Albatross Golf Resort
U Hřiště 162
267 16 Vysoký Újezd

Po 8:00 - 20:00
Út - Ne 7:00 - 20:00

+420 311 549 510
recepce@albatross.cz