O minulém víkendu se hrálo mezinárodní amatérské mistrovství žen Maďarska, na kterém se objevili 3 hráčky z Albatrosu – Annika Kohoutková a sestry Sára a Sofie Dimitrové. Všechny dívky hráli skvěle, kdy nejvíce se dařilo Annice. O stejném víkendu se hrála kvalifikace smíšených družstev do 14 let. Tým Albatrossu kvalifikaci vyhrál a postupuje tedy do finále.

Minulý víkend se hrálo několik turnajů, na kterých se objevili hráči reprezentující Albatross Golf Club. Mistrovství týmů Evropy, SKGA Junior Tour a také Mistrovství České republiky profesionálů. Na všech těchto kláních se našim hráčům nesmírně dařilo.

Louis Klein ovládl po skvělých kolech 72, 76 a 72 SKGA Junior Tour hrané na slovenské Skalici v datech 9. 7. – 11. 7. Mladý Louis se stal vítězem v kategorii mužů a tím pádem také v kategorii Dorostenců do 16 let.

Na stejném turnaji se dařilo také Annice Kohoutkové, která po kolech 74, 68 a 73 zvítězila v kategorii dorostenek do 16 let.

Ve Slavkově u Brna se na 2. místě Mistrovsví České republiky profesionálu usadil náš profesionální hráč Jabub Bareš po kolech 72 a 65. Jakub se předvedl v druhém finálovém kole a zahrál 8 birdie!

V neposlední řadě, Klára Sionková reprezentovala minulý týden nejen Albatross, ale také Českou republiku na týmovém mistrovství dívek v Portugalsku. Klára pomohla českému týmu dívek několika výhrami ve foursomu k 5 místu na tomto šampionátu.

Všem našim hráčům gratulujeme k úspěchům a držíme jim palce v dalších soutěžích!

Výsledky SKGA Junior Tour zde.

Výsledky Mistrovství České republiky profesionálů zde.

Gratulujeme Junminu Choiovi k jeho skvělému výkonu na Morava Cup 2021, kde si vybojoval první místo! Po skvělých kolech 71, 67 a 71 byl Junmin na dělené první příčce a čekalo ho tedy play-off o titul se Stanislavem Nestrašilem. Mladý Junmin ovšem udržel nervy na uzdě a 4 jamkové playoff vyhrál puttem na birdie na 18. jamce.

Hráči reprezentující Albatross Golf Academy se úspěšně kvalifikovali do národního finále kategorie od 16 let. Jednodenní kvalifikace se hrála v Golf Clubu Barbora a tým Albatrossu se umístil na skvělém druhém místě s celkovým výsledkem 380 ran.

Minulý víkend se od pátku do neděle pořádal další turnaj Czech Golf Amateur Tour a hráči z Albatrossu se opět ukázali na špičce výsledkové listiny. Mezi ženami se na úplném vrcholu ukázala Natalie Saint Germain, která zvítězila s náskokem dvou ran a celkovým výsledkem dvě rány pod par. Natálie podala skvělý výkon hlavně v druhém kole, kdy zahrála 67 a tedy 5 ran pod par hřiště.

Gratulujeme Petrovi Ničovi, trenérovi působícímu v našem resortu k vítezství na Mistrovství Czech PRO AM Teaching Tour 2021. S Petrem hrál ve flightu také jeho žák a člen Albatrossu, Antonín Mucha, který skončil na skvělém čtvrtém místě. Antonín s handicapem 13.7 zahrál úžasných 75 a 78 ran a zajistil si tím tedy právoplatné TOP 5 mezi amatéry, kterých bylo na tomto turnaji celkem 36.

Ligový víkend byl pro Albatross Golf klub úspěšným jak v podání žen, tak mužů. Naše ženy zahráli skvělé výsledky a obsadili suverénní první místo v druhé lize. Muži si vedli podobně v první lize a také jsou na průběžném prvním místě po dvou kolech.

Gratulujeme ke skvělému výkonu našeho profesionálního hráče Juliena Bruna na D+D Real Czech Challenge na Kunětické Hoře. Turnaj se hrál od čtvrtka 3. 6. do neděle 6. 6. a Julien se dostal až do rozstřelu o titul!

V Alfrédově se 5. 6. Konala regionální kvalifikace družstev mládeže do 18 let. Albatross Golf Club nastoupil jak v dívčí, tak chlapské kategorii. Chlapcům se neuvěřitelně dařilo a tuto jednodenní kvalifikaci ovládli s náskokem 16 ran.

Vynikajího výsledku dosáhla na svém prvním prefesionálním turnaji naše členka Klára Sionková, kdy skončila na děleném třetím místě na turnaji ze série LET Access Series konaném ve dnech 3-5.6.2021 na hřišti na Konopišti.