Albatross vede po ligovém víkendu

Ligový víkend byl pro Albatross Golf klub úspěšným jak v podání žen, tak mužů. Naše ženy zahráli skvělé výsledky a obsadili suverénní první místo v druhé lize. Muži si vedli podobně v první lize a také jsou na průběžném prvním místě po dvou kolech.

Ženský tým, který soutěžil na hřišti v Benátkách nad Jizerou, hrál ve složení Kateřina Petrovová, Natálie Saint Germain, Klára Sionková a Adéla Tarantová. Jako tým zahrála děvčata první dvě kola s celkovým výsledkem dvě rány nad par a nejlépe se vedlo Natálii, která na Benátkách zahrála -3 s výsledky 72 a 69. Klára Sionková se v druhém kole také dostala pod par hřiště a zapisovala krásných 71 ran. Ženy jsou na průběžném prvním místě druhé ligy s celkovým náskokem 60 ran před Hostivaří!

Muži hráli první ligu pořádanou na Mstěticích a s hřištěm se poprali také bravurně. Tým hrál ve složení Hynek Groh, Junmin Choi, bratři Lukáš a Tobíáš Kesslerovi, David Melichar, Václav Tichý a David Tomi. Jako tým skončili po prvním dnu tři rány pod PAR! Druhý den byl kvůli silnému větru náročnější, ovšem i tak se naši hráči stále pohybovali v nízkých číslech okolo paru. 

Neuvěřitelný výsledek předvedl Václav Tichý, který zahrál první kolo za 67 a druhé za 72 ran. Ovšem nebyl jediný! V individuálních výsledcích byli na prvních čtyřech pozicích hráči našeho týmu a to následně – první Václav Tichý, druhý Junmin Choi, třetí Hynek Groh a čtvrtý David Tomi. 

Celkově skončil tým Albatrossu s týmovým výsledkem +8 a náskokem 48 ran před druhým týmem z Černého Mostu. 

Gratulujeme našim reprezentantům za skvělé výkony a přejeme mnoho zdaru do druhého ligového víkendu hraného 30.července až 1.srpna na Kynžvartu.

Výsledky 2. ligy žen zde.

Výsledky 1. ligy mužů zde.

Screen_Shot_2021-06-14_at_14.09.54.pngScreen_Shot_2021-06-14_at_14.15.45.png

 

Kontaktujte nás

Kontakt: Sandra Zelinková
Email: zelinkova@albatross.cz
Telefon: +420 775 140 588, +420 311 549 519

Stojíme o Váš názor, proto uvítáme jakýkoliv podnět z vaší strany k rozšíření nabídky produktů,
služeb a programů, které byste rádi v nabídce golfové akademie viděli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.