Skvělé výkony amatérů

Minulý týden se hrálo od středy 4. 8. do soboty 7. 8. Mezinárodní mistrovství České republiky na Kunětické hoře. Celkem se turnaje zúčastnilo 105 můžu a 51 žen, kdy nejhorší HCP byl 1.3. I v tak silném poli si hráči a hráčky z Albatrossu vedli skvěle! Nejlépe však Junmin Choi a Natalie Saint Germain. 

Mezi muži se za Alabtross nejlépe umístil Junmin Choi, který zahrál kola 74-72-70-70 a s celkovým výsledkem se umístil na skvělém 6. míst! Nejmladším hráčem v turnaji byl pouze 11letý Louis Klein, ovšem věk vskutku nebyl jeho handicapem. Mladý Louis se předvedl naprosto neskutečné a ve dvou úvodních kolech turnaje zahrál celkem -3. Ve finálových kolech potí zahrál 75 a 76 a patřila mu 16 pozice. 

Mezi ženami se nejlépe dařilo Natálii Saint Germain, která skončila stejně jako Junmin na skvělém 6. místě s koly 70-74-71-75. Mezi ženami jsem ovšem také měli jedno z nejmladších zastoupení! Annika Kohoutková nejen že prošla cutem ale skončila na úctyhodném 21. místě v turnaji.

Gratulujeme všem našim hráčům a děkujeme jim za vynikající reprezentaci našeho klubu!

Výsledky turnaje naleznete zde.

Kontaktujte nás

Kontakt: Sandra Zelinková
Email: zelinkova@albatross.cz
Telefon: +420 775 140 588, +420 311 549 519

Stojíme o Váš názor, proto uvítáme jakýkoliv podnět z vaší strany k rozšíření nabídky produktů,
služeb a programů, které byste rádi v nabídce golfové akademie viděli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.