Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Minulý víkend hráči ALBGC Louis Klein a Annika Kohoutková získali tituly Národních Mistrů České Republiky v kategoriích Mladší Žáci resp. Mladší Žákyně – gratulujeme!

Národní Mitrovství ČR žáků a kadetů 2019 se konalo 28. – 30.6. na hřišti Ypsilon Golf Clubu v Liberci. O tituly mistrů se hráči utkali ve třech kolech systémem hry na rány. Na start turnaje nastoupilo celkem sedm hráčů Albatrossu. V kategorii kadetů to byli Tomáš Salčák a Lukáš Kessler, mezi staršími žáky nastoupil Jan Mrňa, ve starších žákyních bojovala Klára Sionková, mladší žáci Louis Klein a David Sionko a mladší žákyně Annika Kohoutková.

Právě v posledních dvou zmíněných kategoriích triumfovali hráči Albatrossu a domů si odvezli tituly mistrů republiky. Louis Klein po výsledcích 70,70 a 73 zvítězil o 3 rány před svým nejbližším pronásledovatelem. Annika Kohoutková svými výsledky 75,78 a 75 zvítězila o celých 11 ran!

Kompletní výsledky turnaje a informace o umístění dalších reprezentantů Albatrossu najdete ZDE.

Všem hráčům děkujeme za reprezentaci a Annice a Louisovi gratulujeme k titulům!

SZ

Odběr novinek

Přihlašte se k našemu zpravodaji, abyste byli informováni o nejnovějších nabídkách.

Kontakty

Albatross Golf Resort
U Hřiště 162
267 16 Vysoký Újezd

Po 8:00 - 20:00
Út - Ne 7:00 - 20:00

+420 311 549 510
recepce@albatross.cz