Výsledky

czech masters ovladl

UmístěníHráčNárodnostPAR
1 PAVAN Andrea ITA -22
2 HARRINGTON Padraig IRL -20
3 GREEN Gavin MAS -17
4 JAMIESON Scott SCO -15
4 SLATTERY Lee ENG -15
6 LEWIS Tom ENG -14
7 BHULLAR Gaganjeet IND -13
7 KRUYSWIJK Jaques RSA -13

Fotografie z turnaje

Loni ještě počasí nedovolilo na Czech Masters odehrát premiérový Souboj klubů, letos ale bitvě dvoučlenných týmů na tříparové 7 už nic nezabránilo. S nepříjemným větrem se pak při svých 140 metrů dlouhých ranách vypořádali nejlépe hráči domácího Albatrossu.

Dlouho to vypadalo, že Pádraiga Harringtona v neděli nic nezastaví v cestě za vítězstvím v pátém ročníku Czech Masters. Ještě po 13. jamce finálového kola vedl nad Andreou Pavanem o dvě rány. Pak ale pokazil několik ran, zatímco Ital předvedl mocný finiš a poprvé na European Tour zvítězil.

Již za několik hodin začíná D+D Real Czech Masters 2018 a i tentokrát budou na Albatrossu zářit hvězdy. Vítěze z předchozích let: Haydna Porteouse (2017), Paula Petersona (2016), Thomase Pieterse (2015) a Jamieho Donaldsona (2014), netřeba představovat a stejně jako John Daly, Lee Westwood nebo Lee Slatery budou pro diváky největšími "taháky".

S uzavírkou přihlášek pro letošní D+D REAL Czech Masters se ve startovní listině objevila další zajímavá jména. Vedle již potvrzených hvězd mají v plánu dorazit na Albatross vítěz turnaje z roku 2015 Thomas Pieters a v jednání je také start Padraiga Harringtona.

Seznam ohlášených účastníků D+D REAL Czech Masters se rozrůstá o další velkou hvězdu. Na Albatrossu se v rámci European Tour představí populární Angličan Andrew „Beef“ Johnston, který si získal zástupy fanoušků nejen v Evropě, ale také na PGA Tour.

V loňském roce to ještě kvůli rozmarům počasí nevyšlo, letos by však nic nemělo stát v cestě premiérovému Souboji klubů v rámci D+D REAL Czech Masters. Během sobotního třetího kola, tedy 25. srpna odpoledne, tak proběhne speciální vložená soutěž na 7. jamce.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.