Zimní práce na hřišti

Od té doby, co skončila v listopadu sezóna, byl náš tým společně s firmou HB Golf zaneprázdněni přípravou hřiště na novou sezónu abychom stihli zrealizovat všechna vylepšení.

Hlavní projekt úprav byl redesign greenu 18.jamky a jeho okolí. Úpravy zahrnovaly přemístění greenu blíže k vodě, vytvoření vlny na zadní části a odstranění některých bunkerů.

Úpravu prodělaly také některé bunkery na hřišti. Velkou změnou na první jamce je sloučení dvou malých bunkerů do jednoho. Tím bylo docíleno větší viditelnosti a lepší hratelnosti jamky pro hráče s kratšími ranami. Na jamkách 9 a 13 jsme taktéž zvětšili stávající bunkery, abychom docílili lepší viditelnosti ve hře.

Zimní práce probíhaly také na jamkách číslo 1, 10 a 12, kde jsme upravili vodní překážky, aby vypadaly více přirozeně a zapadly do krajiny hřiště.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.