Přihlaště svě děti na goflové kurzy na Albatrossu. Kurzy jsou určené pro děti od 5 do 18 let. Skupiny jsou rodělené podlě věku na Birdies (5-9 let), Eagles (10-14 let) a Albatross (15-18 let). Tréninky nabízíme od 5 200 Kč za 13 lekcí. 

V sobotu 18. prosince byli na 26. Večeru golfu vyhlášení nejlepší golfisté již zakončené sezóny 2021. Přineslo nám velkou radost, že se mezi oceněnými objevilo hned několik jmen z našeho výkonnostního týmu Albatross Golf Academy. 

Pro následující měsíce tohoto roku jsem pro Vás připravili limitovanou nabídku v rámci akce GOLF JE PRO KAŽDÉHO

Dětské kempy pro děti všech výkonností - od úplných začátečníků, po pokročilé. Tyto týdenní kurzy mají připravený pestrý program pro děti na celý den od 9.00 do 17:00, který není jenom o golfu. Aktivity zlepšují ostatní dovednosti, jako je například motorika.

Pokud jako rodiče přemýšlíte o programu na letní prázdniny pro své dítě, máme pro Vás řešení. Přihlaste jej na letní golfový kemp k nám na Albatross. Protože u nás to není jen o golfu. Během kempu se děti nebudou pouze učit jak hrát a zlepšovat svůj golf a náplní nebude pouhé odpalování míčků. Děti se musí naučit využít celý svůj potenciál a osvojit si ty správné dovednosti, které jim pomohou hru zlepšit.

Tento kurz je zaměřen již na specifické části hry a designován tak, abychom odhalili drobnosti, které vás stojí rány navíc.

Tento kurz je zaměřen pro začátečníky, kteří chtějí najít a opravit jejich nejčastější chyby, které je stojí rány navíc. Během lekcí budete seznámeni se základy hry a různými situacemi na hřišti.

Kromě individuálních lekcí je možnost si zvolit některý ze skupinových kurzů, které jsou určeny pro negolfisty k získání osvědčení pro hru až po pokročilé hráče, kteří chtějí posunout svou herní úroveň.

Pro firemní akce je připravena golfová klinika nejen pro nadšence golfu, ale i pro úplné nováčky.

Začátečníci se seznámí se základy golfu, zatímco pokročilí mají možnost zlepšení své hry pod vedením našeho profesionálního týmu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.