Letní dětské kempy na Albatrossu

Pokud jako rodiče přemýšlíte o programu na letní prázdniny pro své dítě, máme pro Vás řešení. Přihlaste jej na letní golfový kemp k nám na Albatross. Protože u nás to není jen o golfu. Během kempu se děti nebudou pouze učit jak hrát a zlepšovat svůj golf a náplní nebude pouhé odpalování míčků. Děti se musí naučit využít celý svůj potenciál a osvojit si ty správné dovednosti, které jim pomohou hru zlepšit.

Čekají je v kurzu samozřejmě golfové tréninky, soutěže, hra na hřišti, cvičení formou hry a v neposlední řadě také spoustu zábavy a noví kamarádi. Kurzy probíhají pondělí-čtvrtek a vybrat si můžete ze dvou prázdninových termínů. Cena 6700,- Kč zahrnuje již veškeré náklady na stravování a pitný režim.

Pro více informací a přihlášení na letní kemp kontaktujte event manažerku Evu Sayed (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; +420 724 898 418).

letak letni kempy 18 A4 web2

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.