Novoroční pozdrav Prezidenta klubu členům

Vážení členové,

ta nesnesitelná rychlost bytí.... je opět konec roku , tentokrát již devátého od otevření první devítky ve druhé polovině roku 2009.

Albatross udělal letos další velký skok v kvalitě.

Ben Lovett ho spolu ho se svými kolegy připravil na úrovni, o které se s nejvyšším uznáním vyjadřovali téměř všichni, kteří na hřišti hráli, včetně těch největších jmen evropského a světového golfu. A to přesto, že jsme zažili nejteplejší sezonu s extrémními vedry a takovým nedostatkem vody, že jsme museli dočasně přikročit i k finančně velmi náročnému zavlažování pitnou vodou.

Od jeho otevření, tedy po dobu posledních 9 let, na Albatrossu probíhaly změny a úpravy, do kterých klub investoval částku blížící se 100 milionům korun. Tuto zimu nainvestujeme do jeho vylepšení dalších 23 milionů, neboť je nezbytně nutné zvýšit kapacitu zadržované vody vybudováním většího vodního rezervoáru. Současně jsme se rozhodli využít volnou plochu mezi klubem a odpalovacími plochami, na které vybudujeme v době zimní přestávky další 2 grýny s různými okolními terénními úpravami tak, aby bylo možné cvičit krátkou hru z různých pozic a vzdáleností. 

Touto úpravou Albatross jen potvrdí svoji pozici klubu s nejkvalitnější možností golfových tréninkových ploch v České republice.

Pořádání turnaje evropské profesionální tůry v srpnu tohoto roku přineslo Albatrossu další uznání a zvýšení mezinárodní prestiže klubu. Hodnota vašeho členství tím nesporně znovu stoupla bez toho, aby jste se na tom jakkoli finančně podíleli.

pf 2 alb 2019 intV této souvislosti musím zmínit i to, že jsme se s organizací European Tour Properties dohodli na prodloužení smlouvy o další 3 roky i přesto, že členství v této organizaci je pro klub velkou finanční zátěží ve výši jednotek milionů korun. Také na tom se, vážení členové, nemusíte nijak finančně podílet, neboť vedení klubu se rozhodlo pokrýt tyto částky z dodatečně vytvořených finančních zdrojů. Díky tomu budete mít možnost i nadále si zahrát na 30 opravdu prestižních golfových hřištích Evropy, Afriky a Asie za částku 35 Euro. Pokud k tomu přidáme možnost bezplatného hraní na výborném hřišti Penati našich slovenských přátel, je zřejmé, že spolu s dalšími výhodami je členství na Albatrossu i v evropském kontextu unikátní a má velkou přidanou hodnotou.

Dovolte mi proto poděkovat všem kolegům a spolupracovníkům našeho resortu za jejich práci a úsilí , které v průběhu roku vynaložili k tomu, abyste se v něm cítili dobře.

Věříme, že i v následujícím roce pro vás vytvoříme prostředí, do kterého se budete při první volné chvíli rádi vracet a budete hrdi na to, že Albatross je váš domovský klub.

Krásné Vánoce a hodně štěstí v Novém roce!

Váš

 

Jiří Šimáně
prezident klubu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.