Otevření hřiště již tento týden

Je to tady, golfová sezóna 2019 na Albatrossu začíná. V pátek 22. 3. otevřeme hřiště členům a v sobotu 23. i pro veřejnost.

AlbaOpeningHeader

Otevření hřiště letos vychází 22. března

Pro ty z vás, kteří se těšili, až budou opět po zimě moct vyrazit na Albatross, máme dobrou zprávu, čekání je u konce. Tento pátek, tedy 22. března, v 9 hodin otvíráme hřiště pro členy klubu a hned v sobotu 23. pro veřejnost. Pokud si budete chtít objednat tee-time, což doporučujeme, můžete tak učinit od středy 20. 3. Rezervace členů na páteční hru budeme přijímat telefonicky.
Do konce března můžete využít zvýhodněného “jarního fee”. V týdnu (pondělí – čtvrtek) si budete moct užít 18 jamek za cenu 1400 Kč, o víkendu pak za 1700 Kč. Přijďte se sami přesvědčit, že již na začátku sezóny může být hřiště v excelentní kondici.

AlbaOpeningSmallNa konci února jste mohli na našem webu v sekci aktualit zahlédnout článek z rubriky “Postřehy Greenkeepera”. Ben Lovett jakožto hlavní greenkeeper v tomto článku mluvil o přípravách a opatřeních, které provádí během zimy za účelem zajištění vysoké kvality hřiště. Vzhledem k tomu, že během zimních měsíců nedošlo k žádným komplikacím, může se naše hřiště již týden před otevřením pyšnit skvělým stavem. Za zmínku pak stojí rychlost grýnů, která se po prvním sekání vyšplhala na 9 stop.

Vzhledem k pozitivní předpovědi počasí, doporučujeme neváhat, včas si zarezervovat tee-time a tešíme se na vás na Albatrossu již tento víkend!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.