Golfová lekce, jakou jste ještě nezažili

Občas se ptáte, proč platit trenérovi za čas, který stráví tím, že se jen dívá, jak odpalujete? Neexistuje nějaká efektivnější varianta, jak zlepšit svou hru?


AlblogAka2HProč je padesátiminutová lekce to nejlepší?


Pokud jste si již někdy položili otázku, zda je tradiční formát golfových lekcí to pravé ořechové, čtěte rozhodně dál. Tento způsob tréninku může být velmi neefektivní a často frustrující jak pro hráče, tak pro trenéra. Přijdete na 14 dní objednanou lekci a strávíte první čtvrtinu tím, že se vlastně společnými silami snažíte přijít na to, co vás trápí. Pak najdete řešení a zbytek lekce už vás jen trenér pozoruje a občas okomentuje. Ne vždy tomu tak je, ale většina z nás takovou lekci již zažila. Golfová akademie na Albatrossu přináší do této diskuze dvě novinky. Jmenují se “Speed lesson” a “Group lesson”.


AlblogAka3SZa patnáct minut mám teetime a všechny rány zatáčí doleva


První novinkou v naší akademii bude takzvaná “Speed lesson”. Jedná se o rychlou, patnáctiminutovou lekci, při které se hráč s trenérem zaměří na přípravu těsně před hrou. Téma je přímo odvozené z vašeho momentálního stavu, pocitu či problému. Může jít o rychlou opravu švihu, zklidnění pomocí rutin či rozputtování za cílem systematicky získat cit pro rychlost grýnu. Za takovou lekci zaplatíte trenérovi 1/3 z jeho standartní ceny a hned po lekci budete na hřišti sklízet ovoce v podobě nižšího skóre. Speed lesson je tedy ta lekce, kterou potřebujete v tu správnou chvíli.


Dlouhodobě se mi nedaří hra z bunkeru


AlblogAka1HTohle může být impuls, který vás přiměje zúčastnit se “Group lesson”, neboli skupinové lekce. Pravidelné lekce se zaměřením na konkrétní oblast hry jsou určeny zejména pro hráče, kteří dlouhodobě stagnují či chtějí získat více vědomostí o konkrétním aspektu hry. Hra z bunker je pouze jedním z mnoha témat. Zjistíte, že je vypsaný seminář o čipování technikou bump and run, společně s dalšími hráči absolvujete lekci teoretickou a následně i praktickou a poté se můžete sami věnovat potřebnému tréninku.

Nové formáty lekcí si budete již brzy vyzkoušet v rámci Albatross akademie. Ať už jste hráč, který má času poskrovnu a chce si hlavně užít hru, či jste zvídavý student, který bude čerpat vědomosti během skupinových lekcí, tyto dva nové produkty stojí za vyzkoušení. Není přece potřeba platit za čas, který nevyužijete naplno, souhlasíte?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.