Meet, Greet & Learn - jaký byl a kdy bude další?

V sobotu 18. 5. se konala druhá skupinová lekce zvaná Meet, Greet & Learn. Pokud vás zajímá, jak taková akce probíhala, čtěte dál.

MGL2bloghead2Tentokrát již pro veřejnost


První skupinovou lekci jsme si vyzkoušeli po Velikonocích. Tématem byla krátká hra, rozdíly mezi jednotlivými technikami přihrávek a přihlásit se mohli pouze členové Albatross Golf Resortu. Za pomoci nasbíraných zkušeností, jak od našich členů, tak od trenérů, kteří se na lekci podíleli, jsme připravili pokračování. Druhý díl už byl otevřený veřejnosti. Tentokrát bylo na programu dne puttování. Jedná se o část hry, kterou málokdo trénuje, nicméně většina hráčů zde přichází o cenné rány. Cílem lekce tedy bylo hráčům ukázat, jakým způsobem lze puttování trénovat a jak tedy docílit zlepšení výsledku.

MGL2blogsmall3Proč Meet a Greet?


Běžná lekce golfu se odehrává pod vedením jednoho trenéra a v podstatě se jedná o intenzivních 50 minut tréninku. Myšlenkou Meet, Greet & Learn je nejen zlepšit vaši hru, je to skvělá příležitost potkat další golfisty, seznámit se s více trenéry a podobně. Sobotní lekci puttování vedli společně trenéři David Carter - “Head Pro” Albatross academy, Jan Juhaniak, Vladimír Gregor a Brian Carter. David celou lekci uvedl a stejně tak na závěr zhodnotil, co všechno se mohli hráči naučit. Skupinová lekce je určená pro hráče jakékoliv výkonnostní úrovně, je to kombinace tréninku a zábavy.

Už se můžete těšit na další událost!


Vzhledem k úspěchu sobotní lekce bychom rádi navázali dalším Meet, Greet and Learn. Trénink se bude konat 1. 6. od 14 hodin a tentokrát se budeme soustředit na hru z písku neboli bunkerů. Vzhledem k hladkému chodu lekce pro toto téma rozdělíme blok na dvě hodinové lekce po deseti hráčích. Pokud vás toto téma zajímá, můžete se už teď hlásit na recepci Albatross Golf Resortu, osobně či telefonicky. Cena lekce pro člena Albatross 350 Kč / nečlen 500 Kč. O složení trenérů pro následující lekce vás budeme informovat, sledujte tedy web a sociální sítě Albatross, jako Facebook či Instagram. UPDATE: Sobotní lekci povede David Carter a Vladimír Gregor.

MGL2bloghead3V případě jakýchkoliv dotazů k Meet, Greet and Learn či pokud byste si přáli sdělit nám váš zážitek z předchozích akcí, pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.