Smíšený tým do 14ti let postupuje do finále

Tým ALBGC se umístil na čtvrtém místě v kvalifikaci a postupuje do finále MČR smíšených týmů do 14ti let. Finále se koná na Čeladné od 20. do 22. srpna.

Na čtyřech golfových hřištích se odehrály kvalifikace MČR družstev do čtrnácti a osmnácti let. Kvalifikace jsou rozděleny do dvou regionů: Východ a Západ. Během jednoho kola se v každé soutěži a regionu rozhodlo o čtyřech finalistech, kteří si zahrají finále v Čeladné od 20. do 22. srpna

MČR SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV DO 14 LET - Memoriál Hanuše Goldscheidera. Regionální kvalifikace se zúčastnilo celkem 50 týmů z celé země.

V regionu Západ nastoupilo ke kvalifikaci na hřišti Loreta Golf Pyšely 20 týmů. Do finále na Čeladné postoupily čtyři týmy – Greensgate Golf Club, Golf Club Mstětice – A, Golf Club Erpet Praha a Albatross Golf Club Praha. Tým ALBGC ve složení Louis Klein, Jan Mrňa, David Sionko a Klára Sionková s výsledkem 235 ran skončil pouhé dvě rány za třetím Erpetem a čtyři rány od druhých Mstětic. 

Snímek V regionu Východ startovalo v Lázních Bohdaneč 30 týmů a z nich postoupily Golf Club Brno, Beskydský Golfový Klub, Golf Club Austerlitz – A a Golf Club Kunětická Hora – A.

Děkujeme členům týmu za vzornou reprezentaci a přejeme mnoho úspěchů ve finálových bojích!

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.