4-členné flighty a buggy v provozu

Vážení goflisté,

V souladu s aktualizovaným mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví dochází k uvolnění některých opatření, které nám dovolují opět hrát ve čtyřech ve flightu. Toto umožníme od úterý 21.4. Rádi bychom zde zdůraznili povinnost zachovávat minimální bezpečný odstup 2 m od dalších hráčů, v opačném případě je potřeba nosit roušky. I nadále platí pravidlo, že bunkery se uhrabávají pouze nohou nebo holí, hrábě byly z bezpečnostních důvodů dočasně odstraněny. Podobně prosíme, abyste nemanipulovali s praporkovou tyčí a všemi kolíky na hřišti, od kterých máte beztrestnou úlevu.

Věříme, že vás potěší, že od úterý 21.4. zahajujeme provoz bugin a půjčovny elektrických a manuálních vozíků. V případě, že budete buggy sdílet s další osobou, která není členem vaší domácnosti, je potřeba používat roušky. Buggy i vozíky budou po navrácení desinfikovány před dalším zapůjčením.

Od středy 22.4. však budou na obou recepcích k dispozici kromě teplých a studených nápojů také bagety z produkce Kogo. 

Těšíme se na vaší návštěvu,

Albatross Golf resort Team

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.