Tým Albatross skončil druhý na MČR týmů U16

Dnešní finále Mistrovství republiky týmů do 16 let rozhodlo o tom, že Albatross si odváží stříbrné medaile, vítězem se stává tým z Beskydského golfového klubu.

Opět se začínalo již v 7.00 hod a lepší začátek si náš tým nemohl přát. Nejdřív David Tomi a Louis Klein porazili silnou dvojici Vodičková, Hurtová 3/1 a následně i pár Klára Sionková a Lukáš Kessler jasně zvítězili nad dvojicí Bača, Sutor s výsledkem 6/5.

Odpolední singly byly velice vyrovnané a našemu týmu nechybělo moc, aby získal potřebné dva body k získání titulu. Bohužel se to nepodařilo, tým tak získal skvělé druhé místo a stříbrnou medaili. Gratulujeme vítězům.

Rádi bychom celému týmu chtěli poděkovat za skvělou reprezentaci, vynikající výkony, také ale za neuvěřitelného týmového ducha po celou dobu soutěže. Jsme na Vás pyšní!!!

V příštím roce jdeme do toho znovu!!!

cba57e45 2345 4771 be11 f14435989c76

 Zleva: Matouš Zach, Klára Sionková, Tobiáš Kessler, kapitán Petr Kessler, Lukáš Kessler, Annika Kohoutková, David Tomi, před: Louis Klein.

Náhradníci: Jan Mrňa, Daniel Gaisler

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.