Novými mistry klubu Klára Sionková a Cesar De Ghouy

O víkendu 12-13.9. se uskutečnilo již 11. Mistrovství klubu ve hře na rány. Počasí bylo nádhernéa hřiště bylo v top stavu, kdy grýny neměly daleko do rychlosti 12 stop ...

Již tradičně se v sobotu hrálo z kratších odpališť - muži ze žlutých a ženy z červených. Ukázalo se, že ne vždy to je výhoda. Roughy ukázaly s vé zuby a nejeden míček byl ztracen a s ním i naděje na lepší umístění ...

V mužské kategorii se ujal vedení Cesar de Ghouy s náskokem 6 ran na druhého Tobiáše Kesslera a 8 ran na třetího Lukáše Kesslera. Podobně velký náskok si vybudovala Klárka Sionková v kategorii žen, když odehrála kolo v paru a získala 10 ran na druhou Anniku Kohoutkovou.

V kategorii Open pro naše jednoroční a akademické členy byla situace mnohem vyrovnanější, kdy David Tomi vedl s 74 ranami o ránu před druhým Theodorem Naušem a 3 rány před Junmin Choi.

V neděli se šlo v obráceném pořadí z bílých, respektivě modrých odpališť. Asi i podle očekávání nedošlo k žádným překvapením a tak jak Cesar, tak i Klára, si došli pro své další tituly mistrů klubu. Nezměnilo se ani pořadí na druhých a třetích místech.

Novými mistry klubu tak jsou: CESAR DE GHOUY A KLÁRA SIONKOVÁ

MUŽI:
1. Cesar de Ghouy
2. Tobiáš Kessler
3. Lukáš Kessler

Ženy:
1. Klára Sionková
2. Annika Kohoutková
3. Jana Pospíšilová

 

Zbývá ještě doplnit jména mistrů v kategorii:

Mistr v jamkovce: CESAR DE GHOUY

Mistryně v jamkovce. KLÁRA SIONKOVÁ

Mistr v puttování:  JUNMIN CHOI

Mistr kategorie žáci : MATOUŠ ZACH

Děkujeme všem za účast a gratulace vítězům!!!

Kompletní výsledky jsou zde

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.