Dětské programy

Připravujeme pro vás dětské a juniorské kurzy na Albatrossu které jsou určeny dětem již od 5 let. Všechny tyto skupiny jsou určeny i pro úplné začátečníky. Máme pro vás připravené takto rozvržené skupiny:

Birdies ( 5 – 9 let)

Na začátku dětského golfového života je důležité učit se nejen golfovým dovednostem, ale všeobecně rozvíjet motoriku. Zaměření bude na představení golfu dětem zábavnou a hravou formou. Pro nejmenší nabízíme speciální SNAG vybavení a metodiku. Trenér naučí děti hodnoty, jako je fairplay hra, uvažování, disciplína koordinace

Eagles ( 10 – 14 let)

Tato skupina se zaměří na vývoj švihu a rychlosti. Naučí se tři základní rány krátké hry okolo grýnu a techniku hry z bunkeru. Dále také jak trénovat a vyhodnocovat svoji hru

 

Cena Birdie a Eagle    
12x 60min lekce 4.800 Kč trénink 1x týdně
12x 90min lekce 7.100 Kč trénink 1x týdně

 

Albatross (15 – 18 let)

Budeme pokračovat v rozvoji švihu, tvarování ran a kontroly trajektorie. U této skupiny už je důležité, aby hráči rozuměli způsobu plánování sezóny a svých tréninků.

 

Cena Albatross    
12x 50 min. lekce 4.700 Kč trénink 1x týdně
20x 50 min. lekce 7.400 Kč trénink 1x týdně
12x 60 min. lekce 4.800 kč trénink 2x týdně
12x 90 min. lekce 7.100 Kč trénink 2x týdně

 

Vždy máme maximálně 6 dětí na jednoho trenéra.

 

Zájemci nás mohou kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.