Sandra Gal na Tipsport Czech Ladies Open

Sandra Gal, hráčka LPGA, zavítala na pár týdnů do České republiky a bude se poprvé účastnit turnaje Ladies European Tour na Berouně. Sandra, německá hráčka narozená českým rodičům, se obvykle objevuje na turnajích v USA, ale díky svým kořenům zavítá párkrát za rok také k nám. Turnaje  LET se bude účastnit příští víkend od 25. do 27. června v Berouně.

„Jsem ráda, že se naskytla možnost startovat na Tipsport Czech Ladies Open. Bude to pro mě zajímavá premiéra, hrát po čtrnácti letech zase v Čechách, navíc poprvé jako profesionálka, a ještě před zraky rodičů,“ řekla Sandra Gal. Sandra se po několika cvičných kolech na Berouně cítí naplněná optimismem a s hřištěm se pomalu „sehrává.“

Sandra se na Berounský turnaj připravuje také na Albatrossu. Jsme rádi, že se u nás Sandra vždy zastaví na trénink a hru pokaždé, když je v České republice. Přejeme Sandře a všem českým hráčkám hodně štěstí.

Sandra_Gal2.jpeg

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.