Jessica a Nelly Korda se připravovaly na olympiádu na Albatrossu

Minulý pátek se u nás v resortu objevily sestry Jessica a Nelly Korda. V Česku se stavili na mezizastávku ve svém nabitém turnajovém programu. Přímo z Albatrossu se poté dívky vydaly do Tokia, kde budou bojovat o medaile na olympijských hrách. 

Nelly Korda (23) je mladší ze sester a je současnou úřadující nejlepší hráčkou světa podle světového žebříčku, ovšem Jessica (28) není vůbec daleko!  V současnosti je na 14. příčce světového hodnocení ženských golfistek. 

Jessica i Nelly vypadaly sebevědomě před svým odletem do Tokia. Turnaj o olympijské medaile považují za další v sezóně a přistupují k němu stejně vážně jako k jakémukoliv jinému. Svěřili se nám, že svůj trénink tedy nijak zvláštně nezměnily.

V Tokiu budou hrát na hřišti The East Course v Kasumigaseki Country Club. Hřiště má 6078 metrů z odpališť pro ženy a celkem se proti sobě utká 60 hráček. První kolo startuje již zítra japonského času.

Držíme oběma hráčkám palce ať se jim daří!

Děkujeme dívkám za krátký rozhovor, na který se můžete podívat na našem Instagramu zde. 

DSC02775.jpg

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.