Zlatá medailistka z Tokia na Albatrossu

Sestry Nelly a Jessica Korda dnes trénovaly na Albatrossu, kde po návratu z Olympijských her v Tokiu začali připravovat na odjezd na Women’s British Open hraném v Carnoustie. Nelly se také ukázala jako čerstvá zlatá medailistka z Tokia, kde vyhrála s celkovým výsledkem -17 ran! 

Nelly i Jessica přijeli na Albatross rovnou z Tokia a byly přivítány hřištěm připraveným na turnaj European tour, který začíná za týden 19. 8. Dívky si pochvalovaly hlavně připravenost greenů, které nejen dobře rolují, ale jsou již bleskově rychlé. Naše poslední měření ukázalo, že průměrná rychlost je v současnosti 12.8 stop! 

Jsme rádi, že se sestry ukázali na Albatrossu a že jsme jim mohli osobně pogratulovat za skvělé výkony na Olympijských hrách. Přejeme oběma hráčkám hodně štěstí do dalších turnajů a těšíme se na další setkání.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.