Vážení členové, milí přátelé,

tento rok byl dalším pokračováním sci-fi příběhu s narativem Covidu, který nám přinesl mnoho dříve nepoznaných situací, se kterými jsme se museli tak či onak vyrovnat.

V sobotu 5.6.2021 se na hřišti Greensgate u Plzně konal další ročník rydercupového zápasu mezi místním týmem a týmem Albatross. Loňský zápas skončil remízou 9:9 a náš tým chtěl tentokrát vyhrát.

Chtěli bychom vám nabídnout možnost účasti na tradičním Ryder Cupu, který se bude konat na hostujícím plzeňském hřišti Greensgate v sobotu 5. 6. V tomto přátelském utkání našich dvou klubů se proti sobě tradičně postaví týmy 8 mužů a 4 žen, a proto bychom chtěli požádat zájemce o účast o zaslání emailu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Jako každý rok pro vás organizujeme Mistrovství klubu ve hře na jamky.  I tentokrát začneme v květnu a prosíme tedy všechny ty, kteří mají zájem, aby se přihlásili na recepci nebo mailem – viz informace níže. 

Připravili jsme pro Vás přehledný kalendář klubových akcí. Zahrnuli jsme do přehledu také turnaje pro naše klubové reprezentanty v týmových soutežích ČGF, jak juniorských, tak dospělých.

Dokument si můžete stáhnout zde: Klubové_akce_2021.pdf

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.