Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Budete-li chtít strávit více času na našem hřišti či v Praze, můžete využít nabídky ubytování v některém z těchto hotelů. Pokud si vyberete, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám váš pobyt zprostředkujeme.

angelo by Vienna House, Prague

Pro hotel angelo by Vienna House je charakteristická paleta výrazných barev kombinovaná se zařízením v asijském stylu, což se odráží i ve vybavení pokojů. Hotel je vyhledávaný pro své kulinářské speciality a stylový jazzový bar. Oblíbená lokalita Smíchova, nazývaná "Anděl" ("Angel"), se nachází v těsné blízkosti mnoha zajímavých míst a spousty kulturních akcí.

Cena od 60 € / os.

při obsazenosti 2 osoby ve 2 lůžkovém pokoji zahrnuje: snídani formou bufetu (snídaně s sebou na vyžádání), poplatky za služby, aktuální DPH, využití internetu na pokojích, dřívější check-in na základě možností hotelu, vstup do fitness.

 

Poptávka

angelo 3

angelo 1

andel's by Vienna House, Prague

Hotel andel's by Vienna House Prague, s adresou v oblíbené čtvrti "Anděl", je vyhlášen svým designem, moderní architekturou a vřelým přijetím. Je ideální pro služební cesty i dovolenou. Hotel samotný i apartmánový komplex obklopují příjemné obchody, butiky a moderní restaurace a do Starého Města lze lehce dojít pěšky.

Cena od 60 € / os.

při obsazenosti 2 osoby ve 2 lůžkovém pokoji zahrnuje: snídani formou bufetu (snídaně s sebou na vyžádání), poplatky za služby, aktuální DPH, využití internetu na pokojích, dřívější check-in na základě možností hotelu, vstup do fitness.

 

Poptávka

andels 1

andels 2

Vienna House Diplomat, Prague

Hotel Vienna House Diplomat Prague se nachází v diplomatické čtvrti, v blízkosti historického centra. Kde jinde se setkávat a užívat si světlých stránek života než tam, kde vládne diplomacie? Hotel patří mezi jedno z nejoblíbenějších konferenčních míst a jeho návštěva se vyplatí už jen pro samotné výhledy nad střechami pražských domů. Z wellness centra se člověku může zdát, že má Pražský hrad doslova na dosah.

Cena od 60 € / os.

při obsazenosti 2 osoby ve 2 lůžkovém pokoji zahrnuje: snídani formou bufetu (snídaně s sebou na vyžádání), poplatky za služby, aktuální DPH, láhev vody na pokoji před příjezdem, využití internetu na pokojích, dřívější check-in na základě možností hotelu, 20% sleva na F&B (1 voucher na pobyt), možnost přípravy kávy a čaje, vstup do fitness.

 

Poptávka

vienna 1

vienna 3

Mandarin Oriental Prague

Hotel Mandarin Oriental, Prague stojí v místě bývalého kláštera ze 14. století a je proto nejen luxusním pětihvězdičkovým hotelem, ale také úžasně zachovalým kouskem historie. Současný design se hladce snoubí s původními architektonickými prvky umožňuje nám nabídnout skutečně jedinečný zážitek.

Cena od 225 € / os.

při obsazenosti 2 osoby ve 2 lůžkovém pokoji. Cena zahrnuje: golfové míčky a ovoce na pokoji před příjezdem, 10% sleva na Spa a služby prádelny, čištění bot a golfových holí. Cena nezahrnuje: snídani, DPH, poplatky za služby.

 

Poptávka

mandarin 1

mandarin 2

Ostatní ubytování

S rezervací v penzionech uvedených níže se prosím obracejte přímo na provozovatele.

Penzion Speller (Vysoký Újezd) www.speller.cz

Penzion Ve Století (Loděnice – 6 km od Vysokého Újezdu) www.vestoleti.cz 

Odběr novinek

Přihlašte se k našemu zpravodaji, abyste byli informováni o nejnovějších nabídkách.

Kontakty

Albatross Golf Resort
U Hřiště 162
267 16 Vysoký Újezd

Po - Pá 9:00 - 16:00

+420 311 549 510
recepce@albatross.cz