Přípravy na Czech Masters začínají

V týdnu od 19. 8. do 22. 8. 2021. se na našem hřišti uskuteční již další ročník turnaje European Tour pod názvem D+D Czech Masters. Letošní turnaj má opět velice silné obsazení a slibuje nevšední zážitky. Nejatraktivnějším přírůstkem do hracího pole je Henrik Stenson, ovšem přijedou také Padraig Harrington a Thomas Pieters. Turnaje se zúčastní také Ondřej Lieser nebo Haydn Porteous, který hájí naše barvy Albatrossu.

Od 26. 7. probíhá  výstavba VIP stanu za grýnem jamky č. 18, v dalším týdnu pak započne i výstavba stanů a objektů na ploše travnatého parkoviště a dalších prostorách hřiště. Tyto práce by nijak neměly omezit parkování ani hru. V týdnu od 9. 8. se začne stavět i na hlavním parkovišti a své vozy tak budete moci parkovat před vjezdem do areálu, na ploše vlevo od vrátnice. Omlouváme se za vzniklé potíže.

Vzhledem k nezbytným přípravám bude hřiště uzavřeno v termínu od 12. 8. do 22. 8. 2021.

 

Naši členové mohou hrát na několika partnerských hřištích za zvýhodněné podmínky:

 

Greensgate 1000,- Kč (Po - Ne)
Prague City Golf - Zbraslav 50% sleva na fee Pondělí - Neděle
Karlštejn 1000,- Kč (Po - Ne)
Beroun 1000,- Kč (Po - Ne)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.